• 1:72 Battleset: Bastogne Siege 80 Years

Symbol: I6186
229,00 zł Brutto
kpl Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11,99 zł Brutto
Odbiór osobisty 0,00 zł Brutto
InPost Paczkomaty 24/7 czas dostawy: 1-2 dni robocze 11,99 zł Brutto
Kurier Inpost 15,00 zł Brutto
Dostępność 1 kpl

1:72 Battleset: Bastogne Siege 80 Years

-

72 żołnierzy
2 czołgi
Plastikowe akcesoria
Zrujnowany bydynek z MDF

Modele do sklejenia i pomalowania

Wymiary pudełka 440 x 270 x 70 mm 

Zestaw nie zawiera farb i kleju

16 grudnia 1944 r. armia niemiecka rozpoczęła wielką ofensywę przez gęsty las Ardenów w Belgii, o kryptonimie „Wacht am Rhein”. Jednym z głównych celów planu strategicznego było miasto Bastogne, kluczowy węzeł drogowy i znaczący ośrodek logistyczny. Belgijskie miasto i jego okolice zostały otoczone przez siły niemieckie, skutecznie izolując dużą liczbę żołnierzy amerykańskich w kieszeni. Oddziały te przez kilka dni wytrzymywały liczne ataki wroga w niesprzyjających warunkach pogodowych i środowiskowych. Opór 101 Dywizji Powietrznodesantowej „Wrzeszczące Orły” był legendarny. 26 grudnia oblężenie zostało zniesione w wyniku kontrofensywy kilku dywizji pancernych 3. Armii Stanów Zjednoczonych pod dowództwem generała George'a Smitha Pattona.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Produkt zawiera modele do samodzielnego montażu dla graczy i kolekcjonerów, małe części i ostre elementy. To nie jest zabawka - produkt nieodpowiedni dla osób poniżej 14 roku życia.

- Przed rozpoczęciem montażu przeczytaj uważnie niniejszą informację

- Odcinając części modelu z ramki użyj odpowiedniego narzędzia, takiego jak szczypce, aby dokładnie ją odciąć. Uważaj, aby nie zranić się podczas używania noża modelarskiego do cięcia lub przycinania części.

- Aby uniknąć ryzyka udławienia lub uduszenia, nigdy nie wkładaj do ust małych części, które mogą zostać przypadkowo połknięte

- Trzymaj z dala od dzieci poniżej 3 roku życia.

- Ten produkt może mieć wystające części ze względów funkcjonalnych. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z nimi.

- Po odcięciu części modelu z ramki oczyść ją, aby złożyć model.

- Używaj farb modelarskich lub kleju w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i nie używaj w pobliżu ognia lub płomieni. Trzymaj przez cały czas poza zasięgiem dzieci.

- Zapewnij właściwą utylizację odpadów – zużyte ramki wyrzuć do odpadów plastikowych

Dane producenta

ITALERI S.p.A.
via Pradazzo 6/b
40012 Bologna Calderara di Reno
Italy

+39 051 3175211
italeri@italeri.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.